Magyarország Dánia Kézilabda 2020

Csoknyai István szövetségi kapitány már a szünet előtt pályára küldte az összes bevethető cserejátékosát, akik nem teljesítettek rosszul, de néha látszott rajtuk az összeszokottság hiánya. A német játékvezetők a második félidőben is sokkal jobban tisztelték az olimpiai bajnok és házigazda dánokat, ez számos - meghozott és elmaradt - ítéletükön látszott. A magyarok védekezése az ellenfél gyors akciói miatt sok esetben továbbra sem állt össze, ami rendszerint hazai gólokat eredményezett. Mindezek ellenére a válogatott nagyszerűen küzdött és remekül tartotta magát, az 51. percben például csak négy góllal vezettek a dánok. Jannick Green a hajrában is parádézott, mégis csupán három találattal győzött csapata, ami egyértelműen a magyarokat dicséri. A dánok legeredményesebb játékosa Mikkel Hansen lett, aki 13 kísérletből hét gólt dobott. A magyar kapusok közül Mikler Roland 17 lövésből hármat, Székely Márton 16-ból ötöt védett, míg a túloldalon Green 28-ból 12-t hárított. A magyarok a meccsen egyszer sem vezettek, legeredményesebb játékosuk pedig Szita Zoltán volt, aki hét lövésből öt gólt dobott.
  1. Magyarország dánia kézilabda 2010 relatif

Magyarország dánia kézilabda 2010 relatif

magyarország dánia kézilabda 2020 magyarország dánia kézilabda 2010.html

Szoros mérkőzésen bravúros, három gólos győzelmet aratott a magyar női ifjúsági válogatott a lengyelországi U18-as világbajnokság csoportdöntőjén Dánia ellen, így a nyolcaddöntőben az A-csoport 4. helyezettje ellen lép pályára. Vámos Petra öt gólt szerzett a dánok ellen. Fotó: Lukasz Sobala / Press Focus A két csapat az első félidőben fej-fej mellett volt, így nem volt meglepetés, hogy az első félidő 14-14-es döntetlennel zárult. A második játékrészben a mieink magasabb fokozatba kapcsoltak, amelyet a dánok nem tudtak tartani. A vége így teljesen megérdemelt magyar győzelem lett. A Vasas játékosa Kuczora Csenge 6, míg Bánfai Kira (FTC) és Vámos Petra (NEKA) is 5-5 akciógólig jutott. A mérkőzés legeredményesebb játékosa Pál Tamara (Győri Audi ETO) volt, aki négy mezőnygólja mellett értékesített három büntetőt is. Az A csoportban Lengyelország 27-24-re nyert Ausztria ellen. Ezzel az osztrákok végeztek a 4. helyen, a torna lebonyolítása szerint a legjobb 16 között szerdán 16:15-től játszik egymás ellen Magyarország és Ausztria.

• Bal oldali mellkasi fájdalom
  • Óriási meccset játszott a világbajnokkal a kézilabda-válogatott - Infostart.hu
  • Szeged.hu - Nem bírtunk a házigazdákkal, álom marad az elődöntő. Dánia-Magyarország 25-22 (15-10)
  • Kézilabda Eb: győzelemmel búcsúztak a dánok - SportFaktor

2020. január 12. Csehország, Portugália és Svájc győzelmét hozta a vasárnap délutáni program az olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában. Az olimpiai és világbajnok Dánia nagy meglepetésre 31-30-ra kikapott Izlandtól az olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda Európa-bajnokság szombati játéknapján Malmőben. 2020. január 10. A jobbátlövő Balogh Zsolt szerint minden játékostól emberfeletti teljesítményre lesz szükség, hogy a magyar férfi kézilabda-válogatott komoly eredményt érjen el a norvég-svéd-osztrák közös rendezésű Európa-bajnokságon. A címvédő spanyol válogatott 33-22-re legyőzte Lettország csapatát az olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda Európa-bajnokság nyitónapján, a csoportkör csütörtöki, első fordulójában.

CsapatsportokNői kézilabda BL: csaknem hét év után kapott ki otthon a Győr2022. 19:45A Győri Audi ETO KC házigazdaként meglepetésre 28-24-re kikapott a francia Metz HB csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, …

Úgy látszik, jó mentális állapotban vagyunk, ezt kell továbbvinnünk a dánok elleni összecsapásra is. Vannak még feladataink az Európa-bajnokságon, nem szeretnénk, hogy egyszeri fellángolás legyen a mostani. " A válogatott pénteken 15:30-kor lép pályára legközelebb a dánok ellen. Férfi U20-as Európa-bajnokság, Porto Csoportkör, 1. forduló Magyarország–Szlovénia 31–22 (14–11) Magyarország: Palasics (kapus), Imre 3, Ónodi-Jánoskúti 2, Lukács P. 4, Papp T. 2, Pergel, Krakovszki B. 9. Cserék: Takács Á. (kapus), Sisa 3, Ilics 2, Jánosi 2, Krakovszki Zs. 2, Sztraka 2, Karai, Pergel, Temesvári. A csoport másik mérkőzésén: Dánia–Feröer-szigetek 32–33 (15–15) További korosztályos híreink KÉZILABDÁBAN a sportági aloldalunkon. VisszaKommentek küldéséhez a sütik engedélyezése szükséges a lábléc menüben Cikk nyomtatása

Ugyanis a mindig a legjobbak közé tartozó dánok és szlovénok mellett az évjárat U17-es Európa-bajnokán, Feröeren keresztül vezet az út a felső ágra. És hogy mennyire kiegyenlített ez a kvartett, mi sem mutatja jobban, hogy az előzetes esélyekkel szemben, nagy meglepetésre a feröeriek 33–32-re legyőzték a csoport elsőszámú favoritjának számító dánokat. A magyar csapat szövetségi edzője, Sótonyi László a kiválóan sikerült felkészülés mérkőzések (négyből négy győzelem) mellett másban is bízhatott: a Sportrádióban a rajt előtt arról beszélt, hogy ezúttal minden posztra van két ugyanolyan vagy közel ugyanolyan képességű játékosa, azaz nem kell félnie majd változtatni találkozó közben az összeállításon, ha éppen arra van szükség. A vártnál simábban, kilenc góllal verte a szlovénokat a magyar válogatott az U20-as Eb első meccsén • Forrás: MKSZ A szlovénok elleni nyitányon a kapus Hermann Ákos, valamint Ludmán Marcell és Radvánszki Zsolt volt a három kimaradó. A kezdés remekül sikerült, bő tíz perc után három gólos előnyben voltak a mieink, amihez nagyrészben hozzájárult Palasics Kristóf teljesítménye a kapuban.

Női ifjúsági világbajnokság, Lengyelország, B-csoport, 5. forduló: Magyarország-Dánia 28-25 (14-14) Kielce, játékvezetők: Leszczynski, Piechota (lengyelek). Magyarország: Magera, Szabó D., Herczeg (kapusok), Albek, Arany, Bánfai 5, Borgyos, Kellermann, Kuczora 6, Pál 7 (3), Schatzl, Simon 2, Szilovics, Tóth 1, Vámos 5, Varga 2. Dánia: Askvist, Kristensen (kapusok), Faartoft 2, Frokjaer-Jensen 2, Gamis, Halilcevic 1, A. Hansen 2, C. Hansen 1, Hedegaard 1, Jensen, Klostermann, Laursen 3, Möller 5, Steffensen 3 (2), Theil 3, Wierzba 2. Chile-Horvátország 20-21 (11-11) Egyiptom-Svédország 23-28 (13-14) A B-csoport végeredménye: 1. Magyarország 10 p, 2. Dánia 8 p, 3. Horvátország 6 p, 4. Svédország 4 p, 5. Chile 2 P, 6. Egyiptom 0 p (MKSZ) Női ifi vb: továbbra is százszázalékos a magyar kézilabda-válogatott Post Views: 226