Bl Eredmények Tabellák

piros lap: Szalai (60., Hoffenheim) A csoport állása: 1. (és továbbjutott) Manchester City 10 pont, 2. Olympique Lyon 7, 3. Sahtar Donyeck 5, 4. Hoffenheim 3 H csoport: Juventus (olasz)-FC Valencia (spanyol) 1-0 (0-0) gól: Mandzukic (59. ) Manchester United (angol)-Young Boys (svájci) 1-0 (0-0) gól: Fellaini (91. (és továbbjutott) Juventus 12 pont, 2. (és továbbjutott) Manchester United 10, 3. (és Európa-ligás) FC Valencia 5, 4. Young Boys 1

BL: 7 csapat már továbbjutott – eredmények, tabellák - NB1.hu

19:00 Bajnokok LigájaLFF Stadion FK Zalgiris Vilnius 1-3 (0-1) FTC Litvániában is nyertünk, jöhet a Slavia Prága! Stöger: "A célunk a BL-csoportkörös szereplés kivívása" 2021. július 20. 20:00 Bajnokok LigájaBudapest, Groupama Aréna 2-0 (2-0) Kétgólos előnyt harcoltunk ki a Zalgiris ellen 2021. július 13. Bajnokok LigájaStadiumi Fadil Vokrri Prishtina 1-3 (0-0) Kettős győzelemmel jutottunk tovább a BL-ben 2021. július 6. 18:00 Bajnokok LigájaGroupama Aréna 3-0 (0-0) Mmaee góllal debütált, hárommal győztük le a Prishtinát 2020. december 8. 21:00 Bajnokok LigájaNSC Olimpiai Stadion Dinamo Kijev 1-0 (0-0) Szoros vereséggel zártuk a BL-csoportkört 2020. december 2. Bajnokok LigájaBudapest, Puskás Aréna 0-3 (0-3) Barcelona Küzdött csapatunk, de három góllal nyert a Barcelona 2020. november 24. Bajnokok LigájaAllianz Stadium Juventus 2-1 (1-1) Uzuni góljával még vezettünk, közel volt a bravúr Rebrov: "Mondtam a játékosaimnak, legyenek büszkék" "Dibusz varázslatos volt"- nemzetközi sajtóvisszhang A Juvénál is dicsérik a mieinket 2020. november 4.

Bajnokok Ligája 2022/2023 tabellák - Kosárlabda/Európa

A Ferencvárosi Torna Club hivatalos sajtófigyelője: Médianéző copyright 2022

Szerdán újabb sorsok dőltek el, a keddi naphoz hasonlóan. Fél 11 tájékára jelentősen elkezdett beszűkülni, az a bizonyos kör. Újabb csapatok nyugodhattak meg a tavaszi folytatást illetően, míg mások az utolsó szalmaszálat is elvesztették. Nézzük át gyorsan, az este eredményeit! A-csoport Malmö – Juventus 0-2 (0-0) Gólszerzők: Llorente (49. perc), Tévez (88. ) Kiállítva: Johansson (89. perc) Atlético Madrid – Olympiakosz Pireusz 4-0 (2-0) Gólszerzők: R. García (9. perc), Mandzukic (38., 62., 65. ) A csoport állása: 1. Atlético 12 pont (14-3), 2. Juventus 9 pont (7-4), 3. Olympiakosz 6 pont (6-11), 4. Malmö 3 pont (2-9). B-csoport Ludogorets Razgrad – Liverpool 2-2 (1-2) Gólszerzők: Abalo (3. perc), Terziev (88. ), illetve Lambert (8. ), Henderson (37. ) FC Basel – Real Madrid 0-1 (0-1) Gólszerzők: Ronaldo (35. perc) 1. Real 15 pont (12-2), 2. Basel 6 pont (6-7). 3. Liverpool 4 pont (4-8), 4. Ludogorets 4 pont (5-9). C-csoport Bayer Leverkusen – AS Monaco 0-1 (0-0) Gólszerzők: Ocampos (72. perc) Zenit Szentpétervár – Benfica 1-0 (0-0) Gólszerző: Danny (79. perc) Kiállítva: Luisao (90+2.

Bajnokok Ligája: Egy helyen az összes mai eredmény! + Tabellák, gólszerzők | Fociclub

21:00FTC0-3Barcelona(0-3)Küzdött csapatunk, de három góllal nyert a Barcelona Bajnokok LigájaAllianz Stadium2020. november 24. 21:00Juventus2-1FTC(1-1)Uzuni góljával még vezettünk, közel volt a bravúrRebrov: "Mondtam a játékosaimnak, legyenek büszkék""Dibusz varázslatos volt"- nemzetközi sajtóvisszhangA Juvénál is dicsérik a mieinket Bajnokok LigájaBudapest, Puskás Aréna2020. november 4. 21:00FTC1-4Juventus(0-1)Nagyot küzdött a Fradi, de a Juventusé a három pont Bajnokok LigájaGroupama Aréna2020. október 28. 21:00FTC2-2Dinamo Kijev(0-2)Tokmac és Boli betalált, megvan az első pont a BL-ben Bajnokok LigájaCamp Nou2020. október 20. 21:00FC Barcelona5-1FTC(2-0)Vereséggel kezdtük a Bajnokok Ligája csoportkört Előző 1 2 3 4 Következő A ferencvárosi torna club hivatalos honlapja Sajtócenter Kapcsolat Impresszum Moderálási alapelvek Honlap Adatkezelési Tájékoztató A Ferencvárosi Torna Club hivatalos honlapja Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatóak fel.