Magyarország Olaszország Vizilabda, Magyarország – Olaszország... - Krumplishal

... válogatott vízilabda mérkőzésről tudósítunk a Népsport közreműködésével. 1955. december 2-án ugyanis a következőkről adott hírt a sportújság: Idén másodízben találkozik egymással a két ország válogatottja. A moszkvai nemzetközi tornán 5:2 arányban nyert a magyar csapat és esélyese a pénteki találkozónak is. Az olaszok erősen felkészültek a mérkőzésre, az edzéseken azt lehetett látni, hogy gyorsaságban és lövőkészségben is javultak a nagyfizikumú olasz játékosok. A magyar játékosok technikai képzettsége az olaszoké felett áll. Ha a csapat játéka folyamatos, gyors, mozgó lesz, akkor válogatottunk ezúttal is eredményesen veheti fel a küzdelmet az olaszokkal szemben. Az idézett cikk melletti karikatúrán pedig hárman szerepelnek az olasz vízilabda válogatottból, de minket leginkább csak a középső, a Pedersoli névre hallgató é kuzenek? Hogy mi lett a rangadó végeredménye és hogy Bud szerzett-e gólt ellenünk, az a következő videóból kiderül. Tűzhányó agyú Krisztiánnak pedig köszönjük a tippet, rókatejet szophatott csecsemőkorában...

1. Nem jutott be a legjobb négy közé férfi vízilabda-válogatottunk - Magyarország-Olaszország 10-11 - PestiSrácok
  2. Vízilabda Eb - Horvát-magyar finálé lesz a férfiaknál
  3. Videók | M4 Sport
  4. Magyarország – Olaszország... - Krumplishal

2022. szeptember 8. 23:30 A házigazda horvát válogatott mindvégig kiélezett küzdelemben 11-10-re legyőzte a világbajnoki ezüstérmes olasz csapatot a Splitben zajló 35. vízilabda Európa-bajnokság férfi tornájának csütörtök esti elődöntőjében. A hazaiak a győztes gólt bő másfél perccel a vége előtt büntetőből szerezték. A szombaton 20. 30-kor kezdődő fináléban a címvédő és olimpiai bronzérmes magyar csapat lesz a horvátok ellenfele. Vízilabda Európa-bajnokság, férfiak: elődöntő: Horvátország-Olaszország 11-10 (3-2, 3-3, 3-3, 2-2) Korábban: Magyarország-Spanyolország 10-8 (2-3, 5-2, 0-2, 3-1) az 5-8. helyért: Franciaország-Georgia 7-5 (1-1, 2-1, 2-1, 2-2) Görögország-Montenegró 14-12 (1-2, 2-3, 6-2, 5-5) a 11. helyért: Hollandia-Izrael 17-7 (4-1, 2-1, 7-3, 4-2) a 9. helyért: Szerbia-Románia 17-1 (6-1, 3-0, 4-0, 4-0) MTI

magyarország olaszország vizilabda

Az utolsó nyolc perc hasonlóan telt, mint a harmadik, annyi különbség, hogy ezúttal mi muzsikáltunk jobban, aminek köszönhetően végül 18-14-es magyar győzelemmel zárult a találkozó. "Három teljesen különböző meccset játszottunk, alapvetően a Montenegró elleni találkozóra készültünk fel, hiszen tudtuk, azon múlik a csoportgyőzelem, viszont az intenzitást megpróbáltuk Brazília és Grúzia ellen is fenntartani, attól függetlenül, hogy tudtuk, mindkét találkozón elvárható a siker" - mondta az MTI-nek hétfőn a csapat szálláshelyén a szakember. Megjegyezte, hogy Grúzia az elmúlt öt-tíz évben sokat javult, ennek ellenére elfogadhatatlan a tőle kapott 14 gól. A tréner kiemelte, azért azon a találkozón is voltak pozitívumok, mint a támadásvezetés és a befejezések. "Ez a társaság képes arra, hogy mentálisan hangsúlyossá tegye egy pontját a tornának, biztosan mindenki így gondolkodik és a negyeddöntő lesz ez" - mondta Märcz Tamás.

Videók | M4 Sport

Magyarország – Olaszország... - Krumplishal

orion autós hűtőtáska

Olaszország-Görögország 16. 00 Spanyolország-Horvátország 19. 30 AZ 5-8. HELYÉRT (BUDAPEST) Július 1. Montenegró-Szerbia 14. 30 Magyarország-Egyesült Államok 21. 00 A 9-12. HELYÉRT (SZEGED) Július 1. A 11. helyért Ausztrália-Franciaország 17. 00 A 9. helyért Japán-Georgia 18. 30 HELYOSZTÓK (BUDAPEST) Július 3. A 7. helyért 13. 00 Az 5. helyért 17. 00 A 3. HELYÉRT 14. 30 DÖNTŐ 20. 00 Galéria A többi képért kattintson a képre!

Átellenben emberfórunk maradt ki lövés nélkül, ráadásul di Somma is lőtt egy akciógólt gyorsan. Miután újabb fórt hagytunk ki, volt egy kis aggódás, de Manhercz Krisztián tett arról, hogy újra minden szebbnek tűnjön. Persze 5-4-re még Alessandro Campagna együttese vezetett, mégis, abba bíztunk, ez a gól, ez a fontos gól áttört valamit. S lőn! Zalánki Gergő emberelőnyből, középről volt kíméletlen! Jött a negyed első olasz fórja, de előbb Jansik Szilárd, majd Vámos Márton állította meg az ellenfelet. Elöl kimaradt a mi fórunk, amit du Fulvio - valljuk meg - szenzációs góllal büntetett, ejtette át Vogel Somát. Parádés volt a csata, 6-5-re vezetett a rivális. Térfélcserét követően sajnos ismét a kiállításcunami következett, ami nem kedvezett a játékunknak, nem tudott a csapat folyamatos lendületben maradni. Itt is, ott is pontatlan passzok, kimaradt helyzetek. Sorrendben Canella, Vámos és Bruni talált be. A mínusz kettő lehetett volna mínusz három is, mert a végén olasz fór maradt ki, de közelebb is jöhettünk volna, ám nálunk sem járt sikerrel a lövés.

A büntetőt Varga Dénes magabiztosan értékesíti (1:1). Giacoppo lövi át a magyar védelmet (1:2). Fiorentini kapura akar lőni, de Madaras blokkol. A labda a középvonalig pattan vissza, megint az olaszok jönnek. Nem sokáig, labdát szerez a magyar vé Dénes Hosnyánszkynak passzol, aki beadja a kapu elé. Kis Gábor nem tudja jól átvenni, víz alá viszi a labdát, olaszok megint a blokkba lőnek, megint náluk marad a labda, végül Deserti ellen kontrát fújnak a bírók. Hosnyánszky ad be középre, Kis Gábort Fiorentini szereli ziccerben, szabálytalanul, büntető. Hosnyánszky Tempestibe lő. Török Bélát kiállítják, kicsit megjáratják a labdát az olaszok, végül Felugo középről elhajlásból kilövi a jobb alsó sarkot (1:3) egy fórt, kicsit passzolgatunk, majd Bátori Bence elenged egy szépen helyezett lövést a bal szélről (2:3) Dániel szerel látványosan a negyed végéÜNETA második ráúszást is az olaszok nyerik, simán hozzák a támadóidő utolsó másodpercében lő kapura, a felső lécet találja telibe. Hárai ellen fújnak büntetőt.